english version
Perník Janoš na facebooku

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

PARDUBICKÝ PERNÍK PAVEL JANOŠ

Prodejny

Prodejna perníku – Věry Junkové 306, PARDUBICE: výrobna, cukrárna - kavárna

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 9:00 – 17:30 hod., Sobota 9:30 – 13:00 hod.

Prodejna perníku – Věry Junkové 306, PARDUBICE

Prodejna s výrobnou se nachází ve čtvrti Studánka, poblíž lokality Na Drážce a sídliště Dubina, u výpadovky směr - Sezemice, Holice, Svitavy.

Koupit si u nás můžete perníčky již od 8,oo hodin ráno, stačí zaťukat, zazvonit nebo zatelefonovat. Od 10,oo hodin si u nás můžete posedět u kávy a zákusků nebo sklenky vína.

V létě ochutnáte naši zmrzlinu a můžete posedět na předzahrádce pod slunečníkem. Máme otevřeno nepřetržitě i přes poledne až do 17,30 hod. V sobotu od 9,30 do 13,00 hod.

Nápisy na již hotové perníkové výrobky vám zde napíšeme na počkání, trvá to přibližně 10 minut až půl hodiny, podle rozsahu psaní a doby sušení nápisu.

Pokud si nevyberete z našeho velmi rozsáhlého sortimentu, který čítá několik set druhů výrobků, zhotovíme vám perník na vaše přání, nejlépe podle vašeho návrhu (skica nebo fotka). Hotový perník pak bude odpovídat vaší představě co nejvíce.

Přijďte se k nám podívat a vybrat dárek pro vaše příbuzné a známé.

Vhodný dárek k svátku, narozeninám, jako svatební dárek, pozornost při odchodu do důchodu apodobně.

Přímo před touto naší prodejnou je vždy dost volných parkovacích míst zdarma, takže odpadá hledání místa k zaparkování a nákup může být (v případě nutnosti) otázkou několika minut.

Prodejna perníku – Jana Palacha 571, Pardubice: denně občerstvení, teplé i studené nápoje, regionální pochoutky, v sezóně točená zmrzlina

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 12:00 hod. – 17:00 hod., Sobota ZAVŘENO

Prodejna perníku – Jana Palacha 571, PardubiceJezdíte občas do Pardubic nebo jimi projíždíte? Sháníte originální dárek pro své blízké? Pak si určitě vyšetřete chvíli času a zastavte se ve sladkém království nové prodejny PERNÍK JANOŠ. Potěšíte sebe i obdarované.

V Pardubicích na třídě Jana Palacha č.p. 571, na trase od Hradce Králové centrem Pardubic směrem na Chrudim je prodejna perníku, kde je k dostání opravdu velký výběr toho nejlepšího z Pardubického perníku. Pohledem nad výlohu prodejny zjistíte, že jste na tom správném místě.

Hlavním sortimentem prodejny jsou výrobky z dílny pana Janoše s více jak stoletou rodinnou tradicí ve výrobě cukrářských výrobků a perníku.
Je to hlavně krásně zdobený staročeský perník, ve tvarech srdcí z lásky, podkov pro štěstí a perníkových chaloupek s nápisem Z Pardubic, ale i suvenýry s vyloženě pardubickou tematikou jako Pardubický zámek, Kunětická hora, dominanta města Zelená brána a přímo znak města s bílým půlkoněm.

Možnost parkování zdarma před prodejnou po dobu 30 minut.

Více o prodejně ...

Prodejna perníku – K Polabinám 1895, Pardubice, regionální pochoutky

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 10:00 hod. – 18:00 hod., Sobota 10:00 – 13:00 hod.

Prodejna perníku – K Polabinám 1895, PARDUBICEProdejna se nachází v centru města u obchodního domu TESCO, za hotelem LABE.

Otevřeno je od 9,oo do 12,oo hodin. A od 12,3o do 17,3o hodin.

I v této prodejně si můžete zakoupit veškerý sortiment našich výrobků a také perníky plněné, polévané čokoládovou polevou, jak jednotlivě, tak v dárkovém balení. Dále je zde na prodej perník na strouhání i perník již nastrouhaný.

Také zde, je parkoviště přímo vedle prodejny, nebo je naproti parkoviště OD Tesco.

Naše ochotná a milá obsluha vám poradí a pomůže s výběrem.

Těšíme se na Vaši návštěvu a budeme se snažit, aby jste byli spokojeni, jako mnoho zákazníků před Vámi.

Prodejna perníku – Jindřišská 2025, Pardubice: regionální pochoutky, dárková balení

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 10:00 hod. – 18:00 hod., Sobota 9:00 – 12:00 hod.

Prodejna perníku – Jindřišská 2025, PARDUBICEProdejna se nachází v centru města, na pěší zóně, kousek od Východočeského divadla a hned vedle ní je restaurace ART CAFÉ, kde se můžete občerstvit, nebo naobědvat. Naproti je lékárna.

Ochotná obsluha Vám předvede velký sortiment perníků také v dárkovém balení i v kombinaci s dalšími pochoutkami, jako pečené čaje, perníková medovina, pečenáda a nabídne Vám vytvoření balení podle Vašeho přání.